Pehtak.org | Genel Bilgi Platformu
En Hızlı WordPress Temaları - Baskı Önizleme

+- Pehtak.org | Genel Bilgi Platformu (http://pehtak.org)
+-- Forum: Webmaster Genel Konular (http://pehtak.org/forumdisplay.php?fid=111)
+--- Forum: Web Tabanlı Uygulamalar (http://pehtak.org/forumdisplay.php?fid=123)
+---- Forum: WordPress (http://pehtak.org/forumdisplay.php?fid=137)
+---- Konu Başlığı: En Hızlı WordPress Temaları (/showthread.php?tid=31)En Hızlı WordPress Temaları - leooo32 - 04-12-2017

Swift – En Hızlı WordPress Teması
swift-wordpress-temasi-1.png
WORDPRESS SWİFT TEMASI HIZ SKORU – SWİFT THEME PAGE SPEED SCORE
Swift wordpress teması daha çok portal görünümde olan bir tasarım. Magazin, blog karışımı diyebiliriz. Ayrı olarak iş,ticaret teması olarakta kullanabilirsiniz.
Swift teması HTML5 kodlamaya sahip, temiz ve hafif kod yapısı bulunuyor. SEO uyumlu bir tema olmasının yanında reklam idaresi yapabilir, kısa kodlar ile muhtevanızı zenginleştirebilirsiniz. Kullanıcı arkadaşı hata sayfaları. Mobil aletler ve masaüstü bilgisayarlar için ayrı reklamlar ekleme seçenekleri bulunan sağlam reklam idaresi. 10 iyi düşünülmüş widget’lar. İş sitelerini kolayca tasarımlamanıza yardımcı olmak için 10+ yararlı sayfa şablonu. Ferdi sayfalar için özel CSS seçeneği, iş siteleri geliştirmek için yeniden kullanışlı bir araç. Haber kağıdı şablonları. Ve daha bir hayli özellik mevcut.
İsterseniz 45 günlük tecrübe sürümünü indirebilir, kullandıktan sonra hoşunuza giderse satın alabilirsiniz. Bu temayı amatör kullanıcılar için pek önermiyor. Oturum muhtevanını kullanmak ve temayı özelleştirmek biraz zor gelebilir.